پشتیبانی : 09393872121

درباره ما

فعالیت کیپ تن مربوط به بیست سال پیش است و از ابتدا سعی به ایجاد رونق بخشی در روند کسب و کار را در نظر داشته ایم و بر طبق و اصول این هدف مشترک پیش رفته ایم.

امروزه با بهبود روند کارایی شبکه های اینترنتی تحولی عظیم در ایران و سپس بین مردم رخ داده است که دید و نظر همه ی مردم رو نسبت به خرید اینترنتی تغییر داده است، کیپ تن با بهره گیری از این موضوع و با در نظر داشتن رونق بخشی به بازار ایران،استان تهران و تمامی شهرستان ها از این پس در کنار فروش محصولات خود به صورت سنتی که از قدیم بین بزرگان و اجداد ما ایرانی ها رواج داشته است ،فروش اینترنتی خود را از طریق وب سایت رسمی و ثبت شده با داشتن گواهی نماد اعتماد در مرکز توسعه تجارت الکترونیکی را آغاز کرده است.

کیپ تن همیشه در نظر داشته است که برای تولید محصولات (البسه مردانه) از بهترین نوع مواد اولیه از لحاظ نخ و پارچه و نوع دوخت بهره برداری لازم را بعمل بیاورد.

از این پس شما مشتریان عزیز و گرامی می توانید در طی روز که مشغول به سپری کردن اوقات فراقت خود هستید و از بازی کردن یا تماشای فیلم لذت می برید ، از سایت کیپ تن دیدن کنید و تا کمترین حد امکان ار منزل خارج نشوید و سفارشات خود را از طریق وبسایت کیپ تن انجام دهید و از به تن کشیدن سفارشتون لذت ببرید.

قطعا برای شما سوال ایجاد شده که چرا برند کیپ تن؟

راهکار های متنوعی برای خرید لباس وجود دارد که ما با بهره گیری از تمامی موارد سعی داشته ایم راحت ترین راه رو برای شما عزیزان ایجاد کنیم که تنها با چند کلیک ساده در برابر طیف وسیعی از مدل و رنگ بندی لباس مردانه اعم از شلوار و پولو شرت قرار بتوانید انتخاب و خریداری کنید.

ما محصولاتی که از ما خریداری کرده اید رو در سریعترین زمان ممکن برای شما عزیزان ارسال میکنیم تا بتوانیم در قلب تن شما نفوذ کنیم.

• اصالت کالا
• تحویل 24 ساعته
• پشتیبانی آنلاین
• اصالت محصول خریداری شده
کیپ تن... در قلب تن....

مشاهده سبد خرید